To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 25, 2021

Group B Spain Spain 8:45 PM Greece Greece
  Sweden Sweden 8:45 PM Georgia Georgia
Group C Italy Italy 8:45 PM Northern Ireland N. Ireland
  Bulgaria Bulgaria 8:45 PM Switzerland Switzerland
Group F Israel Israel 8:45 PM Denmark Denmark
  Moldova Moldova 8:45 PM Faroe Islands Faroe Islands
  Scotland Scotland 8:45 PM Austria Austria
group I Andorra Andorra 8:45 PM Albania Albania
  England England 8:45 PM San Marino San Marino
  Hungary Hungary 8:45 PM Poland Poland
group J Liechtenstein Liechtenstein 8:45 PM Armenia Armenia
  Romania Romania 8:45 PM North Macedonia North Macedonia
  Germany Germany 8:45 PM Iceland Iceland
Group A Bolivia Bolivia 10:00 PM Peru Peru
  Venezuela Venezuela 11:00 PM Ecuador Ecuador
  China China postponed Maldives Maldives
  Philippines Philippines postponed Guam Guam
Group B Australia Australia postponed Kuwait Kuwait
  Nepal Nepal postponed Chinese Taipei (Taiwan) C. Taipei
Group C Iran Iran postponed Hong Kong Hong Kong
  Bahrain Bahrain postponed Cambodia Cambodia
Group D Palestine Palestine postponed Singapore Singapore
  Saudi Arabia Saudi Arabia 6:30 PM Yemen Yemen
Group E India India postponed Qatar Qatar
  Bangladesh Bangladesh postponed Afghanistan Afghanistan
Group F Japan Japan postponed Myanmar Myanmar
  Tajikistan Tajikistan 2:00 PM Mongolia Mongolia
Group G U. A. E. United Arab Emirates postponed Malaysia Malaysia
  Thailand Thailand postponed Indonesia Indonesia
Group H North Korea North Korea postponed Sri Lanka Sri Lanka
  South Korea South Korea postponed Turkmenistan Turkmenistan
Oman Oman - India India
Group C South Africa South Africa 5:00 PM Ghana Ghana
Group D Gabon Gabon 5:00 PM Democratic Republic of the Congo DR Congo
  The Gambia The Gambia 5:00 PM Angola Angola
Group G Comoros Comoros 2:00 PM Togo Togo
  Kenya Kenya 5:00 PM Egypt Egypt
Group H Botswana Botswana 5:00 PM Zimbabwe Zimbabwe
  Zambia Zambia 8:00 PM Algeria Algeria
group J Equat. Guinea Equatorial Guinea 8:00 PM Tanzania Tanzania
  Libya Libya 8:00 PM Tunisia Tunisia
Group 1 Doce Mel Doce Mel EC 12:30 AM AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
matchday 9 Sunderland U18 Sunderland AFC U18 12:00 PM Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
matchday 28 Karaman Bld Karaman Belediyespor 12:00 PM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 12:00 PM Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Yomra Spor Yomra Spor 12:00 PM Iskenderun FK Iskenderun FK
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 PM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Tekirdagspor Tekirdagspor 12:00 PM Tokatspor Tokatspor
  Darica GB Darica Genclerbirligi 12:00 PM Cengelköy SK Cengelköy
  Fethiyespor Fethiyespor 12:00 PM Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
  Ceyhan Spor Ceyhan Spor 12:00 PM Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
  Erokspor Esenler Erokspor 12:00 PM Gölcükspor Gölcükspor
  Erbaaspor Erbaaspor 12:00 PM Yalovaspor Yalovaspor
  Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 12:00 PM Elazig Karakocan FK Karakocan FK
  Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 12:00 PM Carsambaspor Carsambaspor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 PM Somaspor Somaspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 12:00 PM Cizre Spor Cizre Spor
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 12:00 PM Arhavi Spor Arhavi Spor
  Altindag Spor Altindag Spor 12:00 PM Catalcaspor Catalcaspor
  Düzce Spor Düzce Spor 12:00 PM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 12:00 PM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 12:00 PM Muglaspor Muglaspor
  Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 12:00 PM Modafen Modafen
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 12:00 PM Bergama Belediyespor Bergama Bld
  Alanya Kestel Alanya Kestelspor 12:00 PM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Silivrispor Silivrispor 12:00 PM Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 12:00 PM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Group A Costa Rica U23 Costa Rica U23 1:00 AM Dominican Republic U23 Dominican U23
  Mexico U23 Mexico U23 3:30 AM United States U23 USA U23
  El Salvador El Salvador - Grenada Grenada
Group B Canada Canada - Bermuda Bermuda
Group C Curaçao Curaçao - Saint Vincent and the Grenadines St. Vincent
Group D Panama Panama - Barbados Barbados
Group E Haiti Haiti - Belize Belize
Group F Trinidad Trinidad and Tobago - Guyana Guyana
group 9 Iceland U19 Iceland U19 - Hungary U19 Hungary U19
  Norway U19 Norway U19 - Andorra U19 Andorra U19
Group D Greece U21 Greece U21 - Cyprus U21 Cyprus U21
Group B Russia U21 Russia U21 6:00 PM Iceland U21 Iceland U21
  France U21 France U21 9:00 PM Denmark U21 Denmark U21
Group D England U21 England U21 3:00 PM Switzerland U21 Switzerland U21
  Portugal U21 Portugal U21 9:00 PM Croatia U21 Croatia U21

Select date

Player birthdays

Coach birthdays