To use this site, please enable Javascript.

Matches Jun 2, 2021

  Romania Romania 8:45 PM Georgia Georgia
  Netherlands Netherlands 8:45 PM Scotland Scotland
  Germany Germany - Denmark Denmark
  Bosnia Bosnia-Herzegovina 12:00 AM Montenegro Montenegro
  France France 9:05 PM Wales Wales
matchday 12 Sivasspor U19 Sivasspor U19 12:00 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
matchday 5 New Amsterdam New Amsterdam FC 8:00 PM California United Strikers FC Cal United
matchday 19 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 12:00 PM Gamba Osaka Gamba Osaka
matchday 21 Yokohama FC Yokohama FC 12:00 PM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
matchday 35 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 6:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Polonia-Stal Polonia-Stal Swidnica 6:00 PM Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 6:00 PM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 6:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Gornik II Gornik Zabrze II 6:00 PM LKS Goczalkowice-Zdroj Goczalkowice
  Polonia Bytom Polonia Bytom 6:00 PM Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 6:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Lubin II Zaglebie Lubin II 6:00 PM Polonia Nysa Polonia Nysa
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 6:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
matchday 39 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 3:00 PM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc 5:00 PM Wisloka Debica Wisloka Debica
Group A Montserrat Montserrat - United States Virgin Islands US Virgin
Group B Cayman Islands Cayman Islands - Aruba Aruba
Group C Cuba Cuba - British Virgin Islands B. Virgin
Group D Dominica Dominica - Anguilla Anguilla
Group F Puerto Rico Puerto Rico - Bahamas Bahamas
matchday 9 Linköping City FC Linköping City 7:00 PM Atvidabergs FF Atvidaberg
matchday 27 SfB-Oure FA U19 Svendborg fB -Oure FA U19 6:30 PM Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
matchday 31 Nasarawa United Nasarawa United 5:00 PM Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  FC Heartland FC Heartland 5:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Katsina Utd. Katsina United FC 5:00 PM Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Wikki Tourists Wikki Tourists 5:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
  Enyimba Aba Enyimba Aba 5:00 PM Rivers United FC Rivers United
  Adamawa United Adamawa United 5:00 PM MFM FC MFM FC
  Kwara United Kwara United FC 5:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Plateau United Plateau United FC 5:00 PM Akwa United Akwa United
  Kano Pillars Kano Pillars 5:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 5:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
matchday 27 Agnonese Olympia Agnonese 3:00 PM Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Vis Artena Vis Artena 3:00 PM Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 3:00 PM Muravera Calcio Muravera
matchday 26 Sanat Naft Sanat Naft FC 6:30 PM FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
  Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 6:30 PM Aluminium Arak FC Aluminium Arak
  Shahr Khodrou Shahr Khodrou FC 6:30 PM Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
  Esteghlal FC Esteghlal FC 6:30 PM Tractor FC Tractor
  Paykan FC Paykan FC 6:30 PM Sepahan FC Sepahan
  Foolad Foolad FC 6:30 PM Persepolis FC Persepolis
  Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 6:30 PM Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
  Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 6:30 PM Saipa FC Saipa FC
matchday 30 Sanat Naft Sanat Naft FC 6:30 PM Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
  Tractor Tractor FC 6:30 PM Saipa FC Saipa FC
  Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 6:30 PM FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
  Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 6:30 PM Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
  Shahr Khodrou Shahr Khodrou FC 6:30 PM Foolad FC Foolad
  Paykan FC Paykan FC 6:30 PM Persepolis FC Persepolis
  Aluminium Arak Aluminium Arak FC 6:30 PM Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
  Esteghlal FC Esteghlal FC 6:30 PM Sepahan FC Sepahan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays