To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 1:21:17 PM
matchday 30
Hertha BSC Hertha BSC postponed SC Freiburg SC Freiburg
matchday 30
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 8:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
matchday 30
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 8:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
matchday 30
Werder Bremen SV Werder Bremen 8:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
matchday 30
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 8:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
matchday 30
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 6:30 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
matchday 30
SC Paderborn SC Paderborn 07 6:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
matchday 30
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 6:30 PM VfL Bochum VfL Bochum
matchday 30
Hannover 96 Hannover 96 6:30 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
matchday 33
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 7:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
matchday 33
SV Meppen SV Meppen 7:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
matchday 33
Unterhaching SpVgg Unterhaching 7:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
matchday 33
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 7:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
matchday 33
VfB Lübeck VfB Lübeck 7:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
matchday 29
Spurs Tottenham Hotspur 7:00 PM Southampton FC Southampton
matchday 32 Aston Villa Aston Villa 9:15 PM Manchester City Man City
matchday 31 Levante Levante UD 7:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
matchday 31 CA Osasuna CA Osasuna 7:00 PM Valencia CF Valencia
matchday 31 Real Betis Real Betis Balompié 8:00 PM Athletic Bilbao Athletic
matchday 31 Alavés Deportivo Alavés 9:00 PM Villarreal CF Villarreal
matchday 31 Elche CF Elche CF 9:00 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
matchday 31 Cádiz CF Cádiz CF 10:00 PM Real Madrid Real Madrid
matchday 32
AC Milan AC Milan 6:30 PM US Sassuolo Sassuolo
matchday 32 Genoa Genoa CFC 8:45 PM Benevento Calcio Benevento
matchday 32 Udinese Calcio Udinese Calcio 8:45 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
matchday 32 Spezia Calcio Spezia Calcio 8:45 PM Inter Milan Inter
matchday 32
Juventus Juventus FC 8:45 PM Parma Calcio 1913 Parma
matchday 32 Crotone FC Crotone 8:45 PM UC Sampdoria Sampdoria
matchday 32 Bologna Bologna FC 1909 8:45 PM Torino FC Torino
matchday 21 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 2:0 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
matchday 21 Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 1:3 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
matchday 26
Sturm Graz SK Sturm Graz 6:30 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
matchday 26
WSG Tirol WSG Tirol 6:30 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
matchday 26
LASK LASK 8:30 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
Group Stage Always Ready Club Always Ready 2:0 Sport Club Internacional Internacional
Group Stage Táchira Deportivo Táchira 3:2 Olimpia Asunción Olimpia
Group Stage Santos FC Santos FC 0:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Group Stage Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 2:0 Club Nacional Nacional
Group Stage Sport. Cristal Club Sporting Cristal 0:3 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Group Stage Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
matchday 36 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 3:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
matchday 36
Ankaragücü MKE Ankaragücü 3:00 PM Denizlispor Denizlispor
matchday 36
Galatasaray Galatasaray SK 6:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
matchday 2 FC Botosani FC Botosani 6:00 PM Universitatea Craiova Univ. Craiova
matchday 2 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 8:30 PM CFR Cluj CFR Cluj
matchday 30
FC Luzern FC Luzern 6:15 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
matchday 30
FC Lugano FC Lugano 8:30 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
matchday 30
FC Vaduz FC Vaduz 8:30 PM FC Basel 1893 FC Basel
matchday 2 FC Arges ACSC FC Arges 3:45 PM AFC Chindia Targoviste Chindia
matchday 2 St. Johnstone St. Johnstone FC 8:45 PM Rangers FC Rangers
matchday 2 Aberdeen FC Aberdeen FC 8:45 PM Celtic FC Celtic
matchday 2 Hibernian FC Hibernian FC 8:45 PM Livingston FC Livingston FC
18' PFK Lviv PFK Lviv 0:0 FK Minaj FK Minaj
matchday 28 SFC Opava Slezsky FC Opava 3:00 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
matchday 28 Slovácko 1.FC Slovácko 3:00 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
matchday 28 FK Teplice FK Teplice 3:00 PM FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
matchday 28 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:00 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
matchday 28 FK Pardubice FK Pardubice 5:00 PM AC Sparta Prague Sparta Prague
matchday 28 Slavia Prague SK Slavia Prague 7:30 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
matchday 26 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 8:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
matchday 26 Lyngby BK Lyngby BK 6:00 PM SönderjyskE SönderjyskE
matchday 26 Aalborg BK Aalborg BK 6:00 PM Odense Boldklub Odense BK
matchday 30 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 4:00 PM NK Varazdin NK Varazdin
matchday 30 NK Istra NK Istra 1961 6:05 PM HNK Rijeka HNK Rijeka
matchday 30 NK Osijek NK Osijek 8:30 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 26 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 6:00 PM Stal Mielec Stal Mielec
matchday 26 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 6:00 PM Wisla Kraków Wisla Kraków
matchday 26 Cracovia Cracovia 8:30 PM Wisla Plock Wisla Plock
matchday 26 Piast Gliwice Piast Gliwice 8:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 25 PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 3:00 PM Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
matchday 25 CSKA-Sofia CSKA-Sofia 5:15 PM PFC Montana PFC Montana
matchday 25 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 7:30 PM Levski Sofia Levski Sofia
matchday 29 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:00 PM NS Mura NS Mura
matchday 29 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 4:45 PM FC Koper FC Koper
matchday 29 ND Gorica ND Gorica 8:00 PM NK Bravo NK Bravo
matchday 30 MTK Budapest MTK Budapest 3:15 PM Kisvárda FC Kisvárda
matchday 30 Diósgyőr Diósgyőri VTK 5:30 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
matchday 30 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 8:00 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 30 Paksi FC Paksi FC 8:15 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
matchday 6 CA Mitre Club Atlético Mitre 1:2 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Second Round Talleres RE Club Atlético Talleres de Remedios de Escalada postponed Club Atlético Temperley CA Temperley
Second Round CA Huracán LH Club Atlético Huracán Las Heras 7:00 PM AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
matchday 9 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
58' Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
60' Mito HollyHock Mito HollyHock 0:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
59' Tochigi SC Tochigi SC 2:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
60' Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
60' Machida Zelvia Machida Zelvia 3:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
60' Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
58' Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
59' Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
59' Ehime FC Ehime FC 3:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
60' Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
60' Gainare Tottori Gainare Tottori 0:0 FC Gifu FC Gifu
matchday 1 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
Group Stage Vissel Kobe Vissel Kobe 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Group Stage Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
61' Sagan Tosu Sagan Tosu 0:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
59' Oita Trinita Oita Trinita 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
60' Yokohama FC Yokohama FC 1:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
61' Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
60' Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Semi-Finals Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 3:00 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Semi-Finals FK Oleksandriya FK Oleksandriya 5:30 PM Zorya Lugansk Zorya Lugansk
matchday 18 FC Hegelmann FC Hegelmann Litauen 5:00 PM FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
matchday 9 Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai 7:00 PM FK Nevezis FK Nevezis
matchday 11 El Ahly El Ahly Cairo 9:30 PM Smouha SC Smouha
64' Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
45' Seongnam FC Seongnam FC 0:0 HT Incheon United Incheon Utd.
45' Daegu FC Daegu FC 0:0 HT Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
45' Jeju United Jeju United 1:1 HT FC Seoul FC Seoul
matchday 9 Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 2:0 Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
matchday 5 Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 1:2 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 43 Millwall Millwall FC 7:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
matchday 43 Rotherham Rotherham United 7:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
matchday 43 Stoke City Stoke City 8:00 PM Coventry City Coventry
matchday 43 Wycombe Wycombe Wanderers 8:00 PM Bristol City Bristol City
matchday 43 Birmingham Birmingham City 8:45 PM Nottingham Forest Nottm Forest
matchday 43 Huddersfield Huddersfield Town 8:45 PM Barnsley FC Barnsley FC
matchday 43 Luton Luton Town 8:45 PM Reading FC Reading
Group Stage Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 0:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group Stage Metropolitanos Metropolitanos FC 2:3 FBC Melgar FBC Melgar
Group Stage 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 1:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Group Stage SD Aucas SD Aucas 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Group Stage Caxias-RS SER Caxias do Sul (RS) 2:2 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
Group Stage Al-Duhail SC Al-Duhail SC 7:45 PM Esteghlal FC Esteghlal FC
Group Stage Hilal Al-Hilal Riyadh 9:00 PM Istiqlol Dushanbe Istiqlol
Group Stage AGMK Olmaliq FK AGMK Olmaliq 9:00 PM FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Group Stage Al-Shorta SC Al-Shorta SC 10:15 PM Al-Ahli Jeddah Ahli
Second Round Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka postponed Club Eagles Club Eagles
Group Stage Vera Cruz-PE Vera Cruz Futebol Clube (PE) 8:00 PM Retrô Futebol Clube Brasil Retrô FC
matchday 3 Paraná Paraná Clube 4:00 PM Maringá Futebol Clube (PR) Maringá FC
matchday 6 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 9:00 PM Toledo Esporte Clube (PR) Toledo EC
matchday 4 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 10:40 PM Azuriz Futebol Clube (PR) Azuriz FC
matchday 7 Aliança Desportiva Aliança 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Group Stage Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 8:30 PM IAPE Futebol Clube IAPE FC
Group Stage Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 8:30 PM Bacabal Esporte Clube (MA) Bacabal
Group Stage São José São José Ribamar Esporte Clube (MA) 8:30 PM Sociedade Esportiva Juventude (MA) Sociedade Esportiva Juventude (MA)
Group Stage Pinheiro AC Pinheiro Atlético Clube (MA) 8:30 PM Moto Club de São Luís (MA) Moto Club MA
Quarter-Finals Paris SG Paris Saint-Germain 6:45 PM SCO Angers SCO Angers
Quarter-Finals Olympique Lyon Olympique Lyon 9:10 PM AS Monaco Monaco
matchday 4 ABC FC ABC Futebol Clube (RN) 8:30 PM ACD Potiguar (RN) Potiguar-RN
matchday 9 River-PI River Atlético Clube (PI) 2:00 PM Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
matchday 9 4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 8:45 PM SE Tiradentes Tiradentes
matchday 9 Parnahyba-PI Parnahyba Sport Club (PI) 9:00 PM Esporte Clube Flamengo (PI) Flamengo-PI
Semi-Finals Akhmat Grozny Akhmat Grozny 3:00 PM Krylya Sovetov Samara KS Samara
Semi-Finals Loko Moscow Lokomotiv Moscow 6:00 PM CSKA Moscow CSKA Moscow
matchday 8 Kuressaare FC Kuressaare 4:30 PM Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
matchday 8 Paide Paide Linnameeskond 6:30 PM Kalju FC Kalju FC
matchday 8 FCI Levadia FCI Levadia 7:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
matchday 7 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 9:00 PM América FC de Pedrinhas América
matchday 35 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 postponed Calcio Lecco 1912 Lecco
matchday 34 Foggia Calcio Foggia 1920 3:00 PM SS Monopoli 1966 Monopoli
matchday 35 Juve Stabia SS Juve Stabia postponed US Catanzaro Catanzaro
matchday 32 CD Mirandés CD Mirandés 7:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
matchday 29 US Orléans US Orléans 7:00 PM Le Mans FC Le Mans FC
matchday 30 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 8:00 PM US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
matchday 20 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 1:1 Krylya Sovetov 2 Samara KS 2 Samara
matchday 28 Santa Clara CD Santa Clara 4:30 PM Moreirense FC Moreirense
matchday 28 Marítimo CS Marítimo 6:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
matchday 28 Braga SC Braga 8:00 PM Boavista FC Boavista
matchday 28 Sporting CP Sporting CP 10:15 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
matchday 15 Dukla Prague FK Dukla Prag 5:00 PM FK Blansko Blansko
matchday 15 Chrudim MFK Chrudim 5:00 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
62' QD FC Qingdao FC 1:0 Cangzhou Mighty Lions CZ Mighty Lions
Line-ups HN S. Longmen Henan Songshan Longmen 2:00 PM Shenzhen FC SZ FC
matchday 22 Arka Gdynia Arka Gdynia postponed Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
63' Boro U18 Middlesbrough FC U18 1:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
Quarter-Finals Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 7:00 PM Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Quarter-Finals FC Ashdod FC Ashdod 7:30 PM Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Line-ups Manisaspor Manisaspor 2:00 PM Edirne Belediyesi Pas Edirnespor Edirne Bld
Line-ups Bld Derince Belediye Derince Spor 2:00 PM Ofspor Ofspor
Line-ups Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:00 PM Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
Line-ups Payasspor Payasspor 2:00 PM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Line-ups Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 2:00 PM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Line-ups Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 2:00 PM Antalya Kemerspor Antalya Kemer
Line-ups 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 2:00 PM Cankaya FK Cankaya FK
matchday 28 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 2:00 PM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Line-ups Tekirdagspor Tekirdagspor 2:00 PM Darica Genclerbirligi Darica GB
Line-ups Fethiyespor Fethiyespor 2:00 PM Tokatspor Tokatspor
Line-ups Karaman Bld Karaman Belediyespor 2:00 PM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Line-ups Yomra Spor Yomra Spor 2:00 PM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Line-ups Ceyhan Spor Ceyhan Spor 2:00 PM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Line-ups Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:00 PM Cengelköy SK Cengelköy
Line-ups Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 2:00 PM Iskenderun FK Iskenderun FK
matchday 32 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 2:00 PM Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
Line-ups Sile Yildizspor Sile Yildizspor 2:00 PM Batman Petrolspor Batman Petrol
Line-ups Erokspor Esenler Erokspor 2:00 PM Catalcaspor Catalcaspor
Line-ups Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 2:00 PM Somaspor Somaspor
Line-ups Altindag Spor Altindag Spor 2:00 PM Karsiyaka Karsiyaka
Line-ups Gölcükspor Gölcükspor 2:00 PM Cizre Spor Cizre Spor
Line-ups Erbaaspor Erbaaspor 2:00 PM Carsambaspor Carsambaspor
Line-ups Karakocan FK Elazig Karakocan FK 2:00 PM Yalovaspor Yalovaspor
matchday 32 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 2:00 PM Arhavi Spor Arhavi Spor
matchday 33 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 5:00 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
matchday 33 SV Elversberg SV 07 Elversberg 6:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
matchday 13 Cobán Imperial Cobán Imperial 7:00 PM CSD Xelajú MC Xelajú
matchday 13 Achuapa Deportivo Achuapa 8:00 PM Antigua GFC Antigua GFC
matchday 13 Sanarate FC Sanarate FC 9:00 PM Deportivo Iztapa Iztapa
matchday 13 Guastatoya Deportivo Guastatoya 11:00 PM CD Malacateco Malacateco
matchday 13 CSD Municipal CSD Municipal 11:00 PM Comunicaciones FC Comunicaciones
matchday 19 Cartaginés CS Cartaginés 0:1 Sporting San José Sp. San José
matchday 19 Limón FC Limón FC 11:00 PM Deportivo Saprissa Saprissa
Line-ups Bayrampasa Bayrampasa Spor 2:00 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Line-ups Düzce Spor Düzce Spor 2:00 PM Bergama Belediyespor Bergama Bld
Line-ups Alanya Kestel Alanya Kestelspor 2:00 PM Modafen Modafen
Line-ups 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 2:00 PM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Line-ups Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 2:00 PM Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
Line-ups Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 2:00 PM Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
matchday 32 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 2:00 PM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
matchday 32 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 2:00 PM Muglaspor Muglaspor
Semi-Finals Red Star Red Star Belgrade 5:00 PM FK Radnik Surdulica Radnik
Semi-Finals Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 7:05 PM FK Partizan Belgrade Partizan
matchday 23 AmaZulu FC AmaZulu FC 3:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
matchday 23 Black Leopards Black Leopards FC 3:00 PM Stellenbosch FC Stellenbosch FC
matchday 23 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 5:00 PM Cape Town City FC Cape Town City
matchday 23 SuperSport Utd. SuperSport United 5:00 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows